Orion

Orion

História a súčasnosť

Spoločnosť Orion trade spol. s r.o. bola založená v roku 2001, od tej doby patrí medzi popredné slovenské veľkoobchody pôsobiace v oblasti domácich potrieb.

Firma úzko spolupracuje s česko spoločnosťou Velkoobchod Orion Litomyšl, ktorá sídli na okraji Litomyšle - v mestskej časti Nedošín - v novom modernom komplexe skladového a logistického centra s pohodlným prístupom a dostatkom parkovacích plôch. V súčasnej dobe okrem veľkoobchodu združuje aj zásielkový obchod, ktorý ponúka svoj ​​tovar prostredníctvom tlačených katalógov a e-shopu www.zasilkovyobchod.cz.

Za 13 rokov existencie sa podarilo vybudovať prosperujúcu spoločnosť, ktorá dbá na permanentný rast a rozvoj kvalitných služieb pre svojich zákazníkov. Tiež naďalej je plánovaný rozvoj veľkoobchodu a siete maloobchodných predajní Orion - slovenský obchod pre domácnosť.

Hlavnou oblasťou činnosti je export a import domácich potrieb. Rozsiahly sortiment je tvorený tovarom od renomovaných českých výrobcov, výrobcov zo štátov EÚ a z krajín celého sveta. Tovar je dodávaný do predajní a firiem po celom území Slovenskej republiky.

Sieť predajní Orion - slovenský obchod pre domácnosť

Široký sortiment domácich potrieb ponúkame aj v sieti našich predajní Orion - slovenský obchod pre domácnosť, ktoré prevádzkujeme po celej Slovenskej republike. Sieť týchto predajní stále rozširujeme, každý si ľahko môže zvoliť najbližšiu predajňu a prísť sa presvedčiť o rozsiahlom výbere nami dodávaných výrobkov. O novinkách a atraktívnych ponukách tovaru za bezkonkurenčné ceny informujeme pravidelnými letákovými akciami, ktoré prezentujeme v tlačenej podobe dodávanej do poštových schránok domácností aj firiem v SR alebo na našom webe.

Telefónne číslo: 0948 307 454
Emailová adresa: orionlubovna@oriontrade.sk
Otváracia doba:
Pondelok – Nedeľa 09:00 - 20:00